SolarBot 3v1

Kód: 793
Neohodnotené
Značka: DAALO
€12,21 –16 %
0073603 solarbot 3v1
€12,21 –16 % €10,20
Ihneď na odoslanie (9 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Demonštrácia využitia solárnej (slnečnej) energie Zoznámi aj tie najmenšie s alternatívnym zdrojom napájania Bez nutnosti napájania batériami - solárny pohon Súčasťou pekného balenia všetky potrebné diely vrátane motorku Unikátna stavebnica 3 solárnych modelov, ktorá má za cieľ zábavnou formou oboznámiť najmä deti a mládež s možnosťami využitia solárne energie.Stavebnice resp.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Demonštrácia využitia solárnej (slnečnej) energie
  • Zoznámi aj tie najmenšie s alternatívnym zdrojom napájania
  • Bez nutnosti napájania batériami - solárny pohon
  • Súčasťou pekného balenia všetky potrebné diely vrátane motorku
Unikátna stavebnica 3 solárnych modelov, ktorá má za cieľ zábavnou formou oboznámiť najmä deti a mládež s možnosťami využitia solárnej energie.Stavebnice resp. modely z nej vytvorenej jasne demonštrujú možnosti využitia solárnej (slnečnej) energie, čím u mnohých rozvíja fantáziu a ponúka nové riešenia ako aspoň čiastočne spomaliť nešetrné zaobchádzanie s prírodou.
Hrať sa s touto solárnou stavebnicou Vás len tak skoro neomrzí. Stavebnica obsahuje veľa súčiastok (vrátane motora a solárneho článku), ktoré je možno zostaviť bez potreby akéhokoľvek lepidla, pomocou dielov je možné postaviť celkom 3 rôzne modely, ktoré sa pohybujú. To všetko bez potreby akejkoľvek batérie.
Stavebnica má za cieľ zábavnou formou oboznámiť aj tie najmenšie s alternatívnym zdrojom napájania. Ukázať im, že rad prístrojov a zariadení, najmä prenosných, nemusíme nutne napájať batériami, ktoré po vyčerpaní energie vyhodíme, ale že existujú aj iné možnosti. Škola hrou - ideálna hračka, ktorá spája zábavu so vzdelaním.
Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré stavebnice pre deti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
MSV: 16C101

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: